Playshoes – jakie produkty oferuje?

Każdy rodzic ma potrzebę ochrony swojego dziecka, oraz zapewnienia mu komfortu, nawet jeśli warunki zewnętrzne nie są sprzyjające. Jeżeli żyjemy w klimacie, gdzie pogoda bywa kapryśna, codziennie mogą pojawiać się sytuacje, które narażają szczególnie dzieci na niebezpieczne czynniki, takie jak bakterie chorobotwórcze, czy promienie słoneczne. Całe szczęście firma Playshoes stworzyła kolekcję ubrań, butów i innych akcesoriów, które pomagają rodzicom w ochronie swoich pociech w kryzysowe dni, kiedy pada deszcz lub intensywnie świeci słońce.

Playshoes – co to za firma?

Playshoes jest niemiecką firmą, która oferuje ubrania i inne akcesoria, takie jak parasolki, czy kalosze na deszczowe dni. Poza tym w ich ofercie można spotkać również ubrania UV, ale również ubrania na mroźne, zimowe dni. Ich celem jest przede wszystkim ochrona, wygoda i komfort, ale poparte jest to wysokiej jakości materiałami, z których wykonane są ubrania i buty Całość dopełnia modny styl. Poza tym wszystkie materiały, z których wykonane są produkty sprawdza są pod kątem występowania szkodliwych substancji. Dzięki czemu nie tylko chronią przed czynnikami zewnętrznymi, ale również dbają o bezpieczeństwo w każdym szczególe. Można ze spokojem powiedzieć, że firma ta zajmuje się poprawianiem komfortu w kryzysowe dni. Dorośli doskonale pamiętają czasy, kiedy rodzice pozwalali nam chodzić po kałużach tylko w kaloszach i chociaż ta zabawa była wspaniała, jednak kończyła się zwykle za szybko. Powodem były zwykle kalosze, z twardego, ciężkiego materiału, które po 15 minutach chodzenia zaczynały boleśnie ocierać nasze stopy. Proszę sobie wyobrazić kalosze z miękkiego, nieprzemakalnego materiału, w których można hasać po kałużach do woli, a jednocześnie cieszyć się wspaniałym wyglądem. To nie wszystko, gdyż firma proponuje komplety w postaci kurtki przeciwdeszczowej, kaloszy i parasola. Czyż nie jest wspaniale w pochmurny deszczowy dzień widzieć swoje dziecko w radosnych kolorach. Myślę, że ta możliwość szczególnie przypadnie do gustu dziewczynkom, które uwielbiają dopasowywać do siebie części ubrania. Przenieśmy się teraz do słoneczniejszych, wręcz upalnych dni. Chcemy wtedy zapewnić dzieciom właściwą ochronę przed szkodliwym wpływem słońca. Znamy wiele tradycyjnych metod, z których korzystamy. Kupujemy kremy z wysokimi filtrami UV, dbamy, żeby dzieci nie przebywały na słońcu podczas jego najsilniejszej aktywności, dbamy o odpowiednią ilość wypitej przez nasze pociechy wody. Mamy też w zanadrzu coraz to nowsze metody w postaci ubrań UV. Są one o tyle skuteczne, że posiadają w materiał wbudowaną substancję, która zapobiega przenikaniu szkodliwych promieni w głąb, dzięki czemu zabezpiecza skórę dziecka przed poparzeniami lub długofalowymi czynnikami zagrażającymi zdrowiu. Playshoes w swojej ofercie posiada ubrania UV. Są one wygodne, przewiewne, łatwe w wysuszeniu.

Podsumowanie

Nie da się nie zauważyć, że dla firmy Playshoes ważne jest dbanie o zdrowie i komfort klientów. A klienci to bardzo wymagająca grupa, ponieważ są to dzieci. Oferta kierowana jest zarówno do dziewczynek, jak chłopców. Każda kategoria wiekowa znajdzie coś dla siebie. Materiały, z których wykonane są ubrania i wszystkie akcesoria oraz najdrobniejsze wykończenia są sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa i braku szkodliwych substancji. Warte podkreślenia jest to, że firma nie używa niklu. Jak widać zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa. Poza tym dba również o design, śledząc najnowsze trendy w modzie i stosując je w przygotowaniu kolejnych kolekcji. Doceniają to rodzice w wielu europejskich krajach, w tym także w Polsce. Firma ma bogatą ofertę, dzięki której każdy może znaleźć cos dla siebie. A wtedy mamy gwarantowane dwa w jednym: bezpieczeństwo i świetną zabawę, nawet w pochmurne, deszczowe dni.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *